چرت و پرت

سانسور سریال مهران مدیری!

مرد هزار چهره سانسور شد

 در حاليکه قبل از تحويل سال نو، تهيه کننده و عوامل سريال "مرد هزار چهره" از 15 قسمتي بودن اين مجموعه طنز خبر داده بودند، اين مجموعه سيزدهم فروردين با يک پايان بندي عجولانه به پايان رسيد.
 
به گزارش باشگاه جواني خبرگزاري برنا، سريال "مرد هزار چهره" که امسال با طنزي انتقادي و حسابشده در صدر مجموعه هاي طنز و پرمخاطب طنز توليدي شبکه هاي مختلف سيما قرار گرفت، با سانسور پخش مواجه شد. بنا بر اين گزارش برخي شواهد حاکي از حذف قسمت هايي از سريال مرد هزار چهره به کارگرداني مهران مديري است که در طول ايام عيد از شبکه سوم سيما پخش مي شد و با انتقاداتي وارد به مجموعه مديريت در کشور، نکات قابل تاملي را در حوزه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، انتظامي و حقوقي مطرح کرد.
بنابر گزارش برنا، تهيه‌كننده مجموعه مرد هزار چهره در گفتگو با خبرگزاري ها و پيش از آغاز سال 1387 در مورد اين مجموعه گفته بود: اين سريال تلويزيوني كه در 15 قسمت 45 دقيقه اي براي پخش در ايام نوروز از شبكه 3 سيما تهيه شده است. همچنين در گزارش پيش از نوروز همشهري آن‌لاين نيز درباره اين مجموعه طنز با اشاره به بازي مهران مديري در بيش از 10 نقش متفاوت در اين مجموعه آمده بود: خمسه در اين مجموعه نقش رئيس باند مافيا با نام «قداره بنديان» _ که بعدها به قزاقه منديان - را برعهده دارد. شخصيتي كه در قسمت‌هاي "دوازدهم تا چهاردهم" در مجموعه حضور خواهد داشت. بنا بر گزارش برنا، همه اين موارد و برخي موارد ديگر که در زمان پخش شاهد آن بوديم؛ مانند کاهش زمان پخش برخي قسمتها به 35 دقيقه و همچنين تکرار بيش از حد قسمت هاي قبل در قسمت هاي جديد، اين شائبه را در ميان افکار عمومي ايجاد شده است که اين مجموعه بنا بر دلايلي از جمله برخي انتقادات، کوتاه شده و در 13 قسمت پخش شد.


مضاف بر اينکه در تيتراژ اين مجموعه نام افرادي چون محمدرضا حسينيان و اکبر قدمي ديده مي شد که هرگز در سريال از آنها اثري ديده نشد.


صبا: تازشم از شهرياری هم خبری نبود....

اما در مجموع این سریالش خیلی باحال بود تیکه های جالبی به اقشار مغرور جامعه آمده بود.....

من از تیکه ای که به جامعه پزشکان اومده بود حال کردم!!!!!!!! 

پيام هاي ديگران ()        link        چهارشنبه ۱٤ فروردین ،۱۳۸٧ - صبا ...

محمد رضا گلزار ممنوع التصویر شد!

محمدرضا گلزار ممنوع التصویر شد
محمدرضا گلزار از مطرح ترین جوانان سینمای ایران است که در میان جوانان ایرانی از محبوبیت قابل توجه برخوردار است. وی بازیگر و نوزانده سابق گروه آریان بوده است.


بنابر شنیده های «فردا»، محمدرضا گلزار، از هنرمندان سرشناس کشور، ممنوع التصویر شد.

وی از مطرح ترین جوانان سینمای ایران است که در میان جوانان ایرانی از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است.


گفتنی است، محمدرضا گلزار، بازیگر و نوزانده سابق گروه آریان بوده است که در فیلم های کما، آتش بس، گل یخ، کلاغ پر،بوتیک،و ... ایفای نقش نموده بود.

هنوز از دلایل ممنوع التصویر شدن گلزار،اطلاع بیشتری در دست نیست.
صبا: البته این خبر ها را زیاد باور نکنید ... چیزی که تو این دنیا زیاده شایعه است....

پيام هاي ديگران ()        link        سه‌شنبه ٦ فروردین ،۱۳۸٧ - صبا ...

قورباغه نانازی

 

 

 

پيام هاي ديگران ()        link        سه‌شنبه ٦ فروردین ،۱۳۸٧ - صبا ...