محکوم به اعدام پس از اجراي حکم زنده ماند و بخشيده شدفردي که به اتهام قتل عمد به مجازات مرگ محکوم شده بود، 30دقيقه پس از اجراي حکم وقتي از طناب دار پايين آورده شد، زنده بود و خانواده مقتول نيز رضايت خود را براي رهايي او اعلام کردند.
به گزارش جام جم ، مرد محکوم که حسين ب نام دارد سال 1383پس از مشاجره با فردي او را به قتل رساند و از سوي پليس دستگير شد.
با آغاز محاکمه متهم و درخواست مجازات مرگ براي وي از سوي خانواده مقتول ، سرانجام حکم صادره از سوي ديوان عالي کشور به تاييد رسيد و پرونده متهم براي اجراي حکم به شعبه اجراي احکام دادسراي کرمان ارسال شد.
اين گزارش حاکي است ، با اجراي حکم متهم در زندان کرمان پس از 30دقيقه وقتي متهم را از چوبه دار پايين آوردند، پزشک حاضر در محل عنوان کرد؛ وي جان خود را از دست داده است.
اين گزارش حاکي است ، هنگامي که متهم در حال انتقال به آمبولانس پزشکي قانوني بود، با مشاهده اين که وي زنده است ، موضوع به مسوولان حاضر در محل اطلاع داده شد.
به دنبال اين ماجرا، دادستان کرمان پس از گفتگو با خانواده مقتول از آنها خواست رضايت خود را درباره متهم اعلام کنند که آنها نيز رضايت دادند از اعدام دوباره وي جلوگيري شود.
با انتقال مرد متهم به بيمارستان ، وضعيت جسماني او رضايت بخش اعلام شده و قرار است پس از بهبود، پرونده وي در ارتباط با جرم عمومي قتل بار ديگر در دادگاه کيفري استان تهران مورد رسيدگي قرار گيرد.

/ 2 نظر / 12 بازدید
احسان

متن جالبی بود...... به من هم خواستی سری بزن.....خوشحال ميشم...

پرشين فلاورز

حکم اعدام ضدا انسانی ترين حکم بشريت بايد لغو شد! همين!