سانسور سریال مهران مدیری!

مرد هزار چهره سانسور شد

 در حاليکه قبل از تحويل سال نو، تهيه کننده و عوامل سريال "مرد هزار چهره" از 15 قسمتي بودن اين مجموعه طنز خبر داده بودند، اين مجموعه سيزدهم فروردين با يک پايان بندي عجولانه به پايان رسيد.
 
به گزارش باشگاه جواني خبرگزاري برنا، سريال "مرد هزار چهره" که امسال با طنزي انتقادي و حسابشده در صدر مجموعه هاي طنز و پرمخاطب طنز توليدي شبکه هاي مختلف سيما قرار گرفت، با سانسور پخش مواجه شد. بنا بر اين گزارش برخي شواهد حاکي از حذف قسمت هايي از سريال مرد هزار چهره به کارگرداني مهران مديري است که در طول ايام عيد از شبکه سوم سيما پخش مي شد و با انتقاداتي وارد به مجموعه مديريت در کشور، نکات قابل تاملي را در حوزه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، انتظامي و حقوقي مطرح کرد.
بنابر گزارش برنا، تهيه‌كننده مجموعه مرد هزار چهره در گفتگو با خبرگزاري ها و پيش از آغاز سال 1387 در مورد اين مجموعه گفته بود: اين سريال تلويزيوني كه در 15 قسمت 45 دقيقه اي براي پخش در ايام نوروز از شبكه 3 سيما تهيه شده است. همچنين در گزارش پيش از نوروز همشهري آن‌لاين نيز درباره اين مجموعه طنز با اشاره به بازي مهران مديري در بيش از 10 نقش متفاوت در اين مجموعه آمده بود: خمسه در اين مجموعه نقش رئيس باند مافيا با نام «قداره بنديان» _ که بعدها به قزاقه منديان - را برعهده دارد. شخصيتي كه در قسمت‌هاي "دوازدهم تا چهاردهم" در مجموعه حضور خواهد داشت. بنا بر گزارش برنا، همه اين موارد و برخي موارد ديگر که در زمان پخش شاهد آن بوديم؛ مانند کاهش زمان پخش برخي قسمتها به 35 دقيقه و همچنين تکرار بيش از حد قسمت هاي قبل در قسمت هاي جديد، اين شائبه را در ميان افکار عمومي ايجاد شده است که اين مجموعه بنا بر دلايلي از جمله برخي انتقادات، کوتاه شده و در 13 قسمت پخش شد.


مضاف بر اينکه در تيتراژ اين مجموعه نام افرادي چون محمدرضا حسينيان و اکبر قدمي ديده مي شد که هرگز در سريال از آنها اثري ديده نشد.


صبا: تازشم از شهرياری هم خبری نبود....

اما در مجموع این سریالش خیلی باحال بود تیکه های جالبی به اقشار مغرور جامعه آمده بود.....

من از تیکه ای که به جامعه پزشکان اومده بود حال کردم!!!!!!!! 

/ 21 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا (سینوس)

[نیشخند]سلااااااااااااااام[نیشخند] سال جدید شد و یه مهران مدیری و یه سریال تازه و وبلاگی که هنوز آپ نشده آپ کن خواهر من دیگه ای باباااااااااااااااااا[لبخند]

متفاوت

[منتظر][نیشخند]سلام فقط از تیکه ها به پزشکا حال کردی[ابرو]

مدبر

سلام خانم مهندس بعد از سالها به وبلاگ گیاهپزشکی شما سر زدم که متاسفانه مدتها بود به روز نشده بود این وبلاگتم 2 ساله که به روز نشده. به هر حال از اینکه در عرصه رسانه فعالی خوشحالم. راستی کتابمون به زودی منتشر می شه. به اون 2 نفر دوستت هم سلام برسون. یاد دوران دانشگاه به خیر براتون آرزوی سلامت دارم به وبلاگ منم سر بزن 19/مرداد/1388

fataneh

تجارت خانگی خرده فروشی تنبل ترین آدم ها هم بالاخره کاری بلد هستند . شما می توانید توانایی ها – خدمات – کالاهای دست دوم – و... را به صورت خرده فروشی به ذیگران ارائه دهید . پس شروع کنیم . هر سفر هر چقدر هم که طولانی باشد،با اولین قدم شروع می شود و اولین قدم در این وادی معنی کردن مفاهیم تجارت الکترونیک و تجارت خانگی است . امیدوارم که شما یکی از آن معدود اشخاص با هوش باشید که حداقل 6 ساعت آنرا به برانداز کردن درخت (هدف) ، یکساعت تبر را تیز و یکساعت به قطع کردن درخت اقدام کنید . در اینجا درخت ما (وب )،تبرما هم علم (تجارت خانگی اینترنتی )و میوه این درخت (پول ما ) است . حالا اگر شما چیزی برای فروش دارید پس با کمترین هزینه در وبلاگ من (یعنی 1500تومان= یکماهه ) وباز با کمترین هزینه در سایت من (3500 تومان= یکماهه )که 3 هفته دیگر آماده می شود تبلیغ کنید و از این طریق هم باز دید وبلاگ و سایت خود را بالا برید و هم کسب در آمد کنید . شما پول را به حساب من واریز کنید وبعد شماره فیش و متن دلخواه و لینک دلخواه خود را برای من بفرستید تا درصفحات وبلاگم بگذارم . وبلاك های من http://www.romanhaebook20.mihanblog.c

فرهاد

Envois ce message à 10 personnes, et retourne sur cette page, Tu verras à quoi ressemble la personne qui t'aime en secret ! Le message à envoyer : Cela parait bizarre mais ca marche vraiment ! Tu veux voir le portrait de la personne qui t'aime en secret ? Envoie ce message a 10 personnes et rend toi sur la page http://amour-en-portrait.vu.cx/ tu verras afficher le portrait de la personne qui t'aime. Tu risques d'etre surpris(e) ! ( le portrait est ressemblant a environ 90% ).